Léto voní radostí, léto voní hrami – Půjčte si je na dovolenou!

Hledáte parťáka na dovolenou, který nezkazí žádnou legraci a hodí se i do špatného počasí? Sáhněte po společenské hře. Nyní máte v Albi možnost si ji půjčit, tak toho využijte! Stačí jen zajít na prodejnu, zdarma a během chvilky se registrovat do Albi klubu (pokud ještě členy nejste) a pak si z dostupné nabídky na místě vybrat jednoho vašeho favorita. Hru půjčujeme za vratnou zálohu 100 Kč, přinést zpět je třeba kompletní do 14 dnů.

A rovnou si domů můžete odnést další!

Letní Albi půjčovna her je pro vás otevřena od 15. června do 31. srpna 2022.

 

Z čeho můžu vybírat?

Rodinná Trefa – pro hráče od 8 let

  • Zasáhněte myšlenky svých spoluhráčů. Dokážete najít slovo, které spojí auto, cirkus i jahodu? Zvítězí ten, kdo zvládne nejlépe napovídat a propojovat zároveň. Díky rozdělení slov na lehčí a těžší je hra uzpůsobena dětem i dospělým.

Catan (základní hra) – pro hráče od 10 let

  • Oblíbená strategická hra o osídlování ostrova Katan. Získávejte potřebné suroviny, obchodujte s nimi a budujte cesty, vesnice a města.

Šampioni Jablečného království – pro hráče od 8 let

  • Strategická rodinná hra, ve které se soutěží o poháry, doručuje suroviny do hradu nebo třeba metá koláče po protivnících.

Karak – pro hráče od 7 let

  • Dobrodružná desková hra na hrdiny, kde hráči prozkoumávají katakomby hradu Karak. Budete bojovat s nestvůrami a získávat zbraně a poklady.

Tipni si! – pro hráče od 12 let

  • V této párty hře odhadujete rychlost, délku, výšku, hmotnost nebo třeba správný letopočet. Pokud si svým tipem nejste jistí, můžete vsadit na soupeře.

Další akce centra

vybrané zboží v akci

5 za 130 Kč

Claire’s

Více
NOVINKA

stylové hodinky Jenny Fairy a Gino Rossi

CCC

Více
Akce

Akční nabídka

NESPRESSO

Více
Akce

Akční nabídka

GATE

Více