Zpět na seznam

Parkování

Pro vaše pohodlné parkování máme připraveno na 1500 parkovacích míst v podzemním parkovišti situovaném přímo pod objektem (P1, P2) a pod náměstím mezi budovou centra Forum a Trojhalím (P3). 

Snadné parkování

Pro vaše pohodlné nákupy a zábavu v centru Forum Nová Karolina poskytujeme 2 hodiny parkování zdarma.

Za parkování můžete pohodlně zaplatit v automatických pokladnách, automatická pokladna nastavuje 15 minut pro výjezd z parkoviště po zaplacení parkovného.


Cena parkování

Pondělí - Pátek - první dvě hodiny ZDARMA, každá další započatá hodina 30,- Kč

Sobota - Neděle - parkování ZCELA ZDARMA


Provozní doba parkoviště

06:00 - 01:00 - vjezdy do parkoviště se otevírají před šestou hodinou

01:00 - 06:00 - parkoviště je uzavřeno


Parkování návštěvníků Cinema City:

Návštěvníci kina CINEMA CITY mají možnost, při nákupu vstupenky na pokladně, požádat o prodloužení doby parkování k pobytu na parkovišti do 01:00 hodin.

Využijte naše parkovací plochy i ve všedních dnech. Poloha našeho centra v bezprostřední blízkosti centra Ostravy Vám umožní v rámci dvou hodin zdarma vyřídit si například jednání na úřadech, apod.

Forum Nová Karolina Ostrava... prostě vaše!

Dětský koutek

Udělejte dětem radost! Zaveďte je do největšího dětského koutku v Ostravě!

Ve 3. patře centra Forum Nová Karolina jsme pro Vás otevřeli velký Dětský koutek se spoustou zábavních atrakcí, ze kterých budou děti nadšeny. Dětský koutek o rozloze 460 m²  je určen pro děti od 3 do 10 let.

Více informací
Dárkové karty

Ideální dárek i firemní benefit!

Více informací
Infostánek

Informační stánek u hlavního vchodu je Vám k dispozici pro případné dotazy, které se týkají orientace v našem nákupním a zábavním centru.

Více informací
Ostatní služby Nákupní a zábavní centrum FORUM Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se unás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb. KADEŘNICTVÍ CUT & COLOR AIR BANK AUTO WELLNESS AUTOMYČKA Bankomaty CASH POINT - SMĚNÁRNA ČISTÍRNA - DRY CLEAN EQUABANK ELEKTRONICKÉ CIGARETY EXIM TOURS FIRO-TOUR Fischer FORTUNA – sázková kancelář FOTOKABINKA FOTOLAB.CZ KADEŘNICTVÍ KLIER KOVOTOUR PLUS CESTOVNÍ KANCELÁŘ KVĚTINY NOVÁK mBank MONETA BANK Nabíječky mobilních telefonů NEV-DAMA O2 OPRAVNA OBUVI, VÝROBA KLÍČŮ A ŠATNA OSTRAVAINFO!!! Pánský koutek PAPÍRNICTVÍ McPEN PET CENTER RAIFFEISENBANK SERVIS LYŽÍ A SNOWBOARDŮ T-MOBILE TABÁK VALMONT Úschovna kabátů a zavazadel VODAFONE WIFI
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.