Zpět na seznam

Infostánek

Informační stánek u hlavního vchodu je Vám k dispozici pro případné dotazy, které se týkají orientace v našem nákupním a zábavním centru.

Na tomto místě Vám rádi nabídneme plánek centra v tištěné podobě, informace o probíhajících a plánovaných akcích, apod.

Pokud Vás cokoliv zajímá, zastavte se. Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy.

Otevírací doba
PO – NE: 9:00 – 21:00

Telefon
+420 596 155 002

Email
info@forumnovakarolina.cz

Dětský koutek

Udělejte dětem radost! Zaveďte je do největšího dětského koutku v Ostravě!

Ve 3. patře centra Forum Nová Karolina jsme pro Vás otevřeli velký Dětský koutek se spoustou zábavních atrakcí, ze kterých budou děti nadšeny. Dětský koutek o rozloze 460 m²  je určen pro děti od 3 do 10 let.

Více informací
Parkování

Pro vaše pohodlné parkování máme připraveno na 1500 parkovacích míst v podzemním parkovišti situovaném přímo pod objektem (P1, P2) a pod náměstím mezi budovou centra Forum a Trojhalím (P3). 

Pro automobily LPG / CNG a dodávky je v provozu parkoviště za Divadlem Antonína Dvořáka, které je v docházkové vzdálenosti od OC.

Více informací
Dárkové karty

Ideální dárek i firemní benefit!

Více informací
Magazín centra Více informací Ostatní služby

Nákupní a zábavní centrum FORUM Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.

Více informací
Ostatní služby Nákupní a zábavní centrum FORUM Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.