Zpět na seznam

Dárkové karty


Seznam prodejen
Otevírací doba
PO - NE 9:00 - 21:00
V hodnotě
1 000 Kč
Kde koupit
Cashpoint vedle Marks&Spencer
Kde lze karty uplatnit
Platnost
12 měsíců od zakoupení

IDEÁLNÍ DÁREK I FIREMNÍ BENEFIT!

Udělejte radost svým blízkým, kolegům či obchodním partnerům! Nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina vám nabízí Dárkové karty, které vždy potěší. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

POZOR!

Aktuálně pro vás připravujeme vylepšenou službu dárkových karet, která by měla být dostupná od podzimu 2019. Z tohoto důvodu jsou již k dispozici pouze karty hodnot: 1 000 Kč

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zakoupit je můžete v přízemí centra v prodejně Cashpoint naproti dm drogerii. V případě zájmu o nákup většího objemu dárkových karet pro firmy, obchodní partnery, aj., prosíme, kontaktujte společnost Cash Point – Směnárna, na email: info@cashpoint.cz

Dárkové karty je možné uplatnit ve většině našich obchodů a jsou platné po dobu 12 měsíců ode dne zakoupení. Dárkové karty nelze směnit za hotovost. 

Přejeme hodně radosti a zábavy s dárkovými kartami Forum Nová Karolina. 

Dětský koutek

Udělejte dětem radost a zaveďte je do našeho dětského koutku Chachárek!

Ve 3. patře centra Forum Nová Karolina je pro vás otevřený dětský koutek se spoustou zábavních atrakcí, ze kterých budou děti nadšené. Dětský koutek o rozloze 460 m²  je určen pro děti od 3 do 10 let.

Více informací
Parkování

Pro vaše pohodlné parkování máme připraveno na 1 500 parkovacích míst v podzemním parkovišti situovaném přímo pod objektem (P1, P2) a pod náměstím mezi budovou centra Forum Nová Karolina a Trojhalím (P3). 

Prosíme, mějte na paměti, že se nejedná o hlídané parkoviště a vaše auto má omezené možnosti se bránit zlodějům, není totiž trezor. Pakliže u sebe máte jakékoliv cennosti, nenechávejte je ve vašem voze. Lze je pohodlně a bezpečně uložit v úschovně. Předejdete tím nemilým situacím.

Pro automobily LPG / CNG a dodávky je v provozu parkoviště za Divadlem Antonína Dvořáka, které je v docházkové vzdálenosti od obchodního centra.

Stojany na kola se nachází u vchodu do centra z náměstí Biskupa Bruna a v garážích v -1. patře ve žluté zóně (při vjezdu do garáží od Frýdlantských mostů).

Více informací
Infostánek

Informační stánek u hlavního vchodu je Vám k dispozici pro případné dotazy, které se týkají orientace v našem nákupním a zábavním centru.

Více informací
Magazín centra Více informací Ostatní služby

Nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.

Více informací
Ostatní služby Nákupní a zábavní centrum FORUM Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb.
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.