Zpět na seznam

Dárkové karty


Seznam prodejen
Otevírací doba
PO - NE : 9:00 - 21:00
V hodnotě
200, 500, 1000 Kč
Kde koupit
Cashpoint vedle Marks&Spencer
Kde lze karty uplatnit
Platnost
12 měsíců od zakoupení

IDEÁLNÍ DÁREK I FIREMNÍ BENEFIT!

Udělejte radost svým blízkým, kolegům či obchodním partnerům! Nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolína vám nabízí Dárkové karty, které vždy potěší. 

Dárkové karty můžete zakoupit v hodnotách 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Zakoupit je můžete v prodejně Cashpoint vedle Marks&Spencer. V případě zájmu o nákup většího objemu dárkových karet pro firmy, obchodní partnery, aj.,  prosím kontaktujte společnost Cash Point – Směnárna,  na email: info@cashpoint.cz

Dárkové karty je možné uplatnit ve většině našich obchodech a jsou platné po dobu 12ti měsíců ode dne zakoupení. Dárkové karty nelze směnit za hotovost. 

Přejeme hodně radosti a zábavy s dárkovými kartami Forum Nová Karolína. 

OMLOUVÁME SE, ALE VZHLEDEM K VELKÉMU ZÁJMU JSOU AKTUÁLNĚ K DISPOZICI POUZE DÁRKOVÉ KARTY V HODNOTĚ 1 000 KČ. MOMENTÁLNĚ PRACUJEME NA DOTISKU NOVÝCH. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Dětský koutek

Udělejte dětem radost! Zaveďte je do největšího dětského koutku v Ostravě!

Ve 3. patře centra Forum Nová Karolina jsme pro Vás otevřeli velký Dětský koutek se spoustou zábavních atrakcí, ze kterých budou děti nadšeny. Dětský koutek o rozloze 460 m²  je určen pro děti od 3 do 10 let.

Více informací
Parkování

Pro vaše pohodlné parkování máme připraveno na 1500 parkovacích míst v podzemním parkovišti situovaném přímo pod objektem (P1, P2) a pod náměstím mezi budovou centra Forum a Trojhalím (P3). 

Více informací
Infostánek

Informační stánek u hlavního vchodu je Vám k dispozici pro případné dotazy, které se týkají orientace v našem nákupním a zábavním centru.

Více informací
Ostatní služby Nákupní a zábavní centrum FORUM Nová Karolina se snaží svým návštěvníkům zpříjemnit pobyt a nakupování také dalšími službami. Chceme, abyste se unás cítili dobře a strávili příjemné chvíle nakupováním nebo relaxováním. Neustále pracujeme na zlepšování nabídky doprovodných služeb. AIR BANK AUTO WELLNESS AUTOMYČKA Bankomaty CASH POINT - SMĚNÁRNA ČISTÍRNA - DRY CLEAN ELEKTRONICKÉ CIGARETY EQUABANK EXIM TOURS FIRO-TOUR Fischer FORTUNA – sázková kancelář FOTOKABINKA FOTOLAB.CZ KADEŘNICTVÍ CUT & COLOR KADEŘNICTVÍ KLIER KOVOTOUR PLUS CESTOVNÍ KANCELÁŘ KVĚTINY NOVÁK mBank MONETA BANK Nabíječky mobilních telefonů NEV-DAMA O2 OPRAVNA OBUVI, VÝROBA KLÍČŮ A ŠATNA OSTRAVAINFO!!! Pánský koutek PAPÍRNICTVÍ McPEN PET CENTER RAIFFEISENBANK SERVIS LYŽÍ A SNOWBOARDŮ T-MOBILE TABÁK VALMONT Úschovna kabátů a zavazadel VODAFONE WIFI
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.