Zpět na seznam

O nás

Objevte nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina!

Nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina je situováno v severozápadní části území zvané Nová Karolina. Představuje první dokončený komplex z nového areálu Nová Karolina.

2012otevření centra 58.000 m2plocha 220obchodů 24restaurací a kaváren 1500parkovacích míst

Díky své poloze v centru Ostravy, ale také pro vynikající dostupnost a viditelnost, se stává novou destinací pro nákupy, občerstvení a zábavu. Svým nevšedním designem přispívá Forum Nová Karolina k zatraktivnění městského centra.

Unikátní koncept budovy nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina nabízí svým návštěvníkům plochu o velikosti přes 58 000 m2. 

 

Nejmodernější koncept ALBERT

Můžete zde najít rozsáhlou síť módních prodejen a butiků (a to i obchody, které jsou v Ostravě poprvé), ale i moderní kino, kavárny, občerstvení, dětské centrum, fitness, letní terasy a mnoho dalších míst, které si oblíbíte. Pro Vaše pohodlné nákupy je zde se svým nejmodernějším konceptem Albert společnosti Ahold.

 

Moderní technologie

Příjemným místem je rozlehlá jídelní a relaxační zóna v unikátně navrženém prostoru ve 2.patře, spojeném s moderními technologiemi - FORUM TV.

 

Pohodlný přístup

Do centra Forum Nová Karolina je pohodlný přístup jak pro pěší, tak i pro automobily. Pro chodce je pohodlný přístup zajištěn přes elegantní lávku vedoucí z autobusového nádraží nad ulicí Místecká a železničním koridorem.

 

1500 parkovacích míst

Pro automobily je nejsnadnější příjezd po silnici Místecká nebo Frýdecká, který je napojen na vnitřní dopravní systém uvnitř Nové Karoliny. Podzemní garáže pro Vaše pohodlné parkování mají kapacitu 1500 parkovacích míst.

V centru Forum Nová Karolina si každý návštěvník najde něco pro sebe. Snažíme se, aby návštěva našeho centra nebyla jen rutinním nakupováním, ale proměnila se v příjemný zážitek pro všechny naše návštěvníky.

 

Forum TV

TV FORUM je gigantická LED telestěna umístěná v atraktivních prostorách nákupního a zábavního centra FORUM Nová Karolina Ostrava.

Slouží jako nepřehlédnutelná informační a reklamní plocha. Jedná se o velmi významný mediální prostředek, který dokáže výrazně propagovat zboží a služby, a to přímo v místě prodeje.

Díky spojení velkoformátového obrazu a zvuku jde skutečně o unikátní reklamní médium nabízející výjimečné výrazové možnosti.

Více informací
Kariéra

Staňte se součástí naší velké rodiny! 

Více informací
Kontakty Více informací Otevírací doba

Parkoviště nákupního a zábavního centra FORUM NOVÁ KAROLINA jsou otevřená již od 05:30 ráno (o víkendu od 06:30)!

Více informací
Pronájmy

Máte zájem o pronájem prostor v nákupním a zábavním centru Forum Nová Karolina?

Více informací
Press Více informací
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.