Zpět na seznam

5D CINEMA MAXIM


Dárkový poukaz Zobrazit na mapě
Otevírací doba
PO - NE
10:00 - 21:00
 
Telefon
+420 773 003 019
Webové stránky
Facebook

Chcete zažít adrenalin na horské dráze, nechat se obklopit mlhami a zvuky pralesa, ponořit se deset tisíc mil pod moře, bojovat s děsivými příšerami nebo ujíždět před mutanty? Že ano? Nechte se vtáhnout do neuvěřitelného světa pěti dimenzí v největší síti 5D kin v České republice a na Slovensku 5D Cinema Maxim.

Troufněte si na kino jinak! 5D Cinema Maxim

Promítání v 5D Cinema Maxim funguje na principu kombinace prvotřídního 3D obrazu sledovaného aktivními 3D brýlemi, pohodlných sedaček pohyblivých téměř všemi směry, zvukem nejvyšší kvality a přidanými efekty, jako je vítr, vodní pára při jízdě kolem vodopádu nebo například jemné lechtání na nohách imitující letící vážky.

Z pestré nabídky více než 22 filmů žánrů adventure, fantasy, thriller nebo horor si v 5D Cinema Maxim vybere skutečně každý. Pro děti jsou připravené bláznivé krysí závody nebo aquapark piráta Černovouse, mladí toužící po adrenalinu mohou zažít dobrodružství na horské dráze vedoucí skrz planetu ve vzdálené galaxii, zůčastnit se zběsilého závodu na vězeňském ostrovu nebo pocítit strach v podzemí metra plného běsnících zombií. Klidnější povahy mohou vyzkoušet 5D realitu například v odysee oceánem a mnoho dalšího. Staňte se součástí filmu, vrhněte se střemhlav do propasti, zatáčky řezejte jako pravý závodník nebo leťte vzhůru k nebesům, nechte se bavit a děsit zároveň.

Prvotřídní animace mají délku 5-6 minut, konkrétní film si vyberete až na místě a to bez nutnosti rezervace. Pro vytvoření neskutečného světa iluzí a vašeho maximálního pohodlí a soukromí mají sály pouze čtyři sedadla. 5D Cinema Maxim najdete ve vybraných obchodních centrech a dalších lokalitách. Otevírací doba se řídí provozem daných obchodních zón. 

Cinema City

Vychutnejte si jedinečný filmový zážitek! 

Cinema City Nová Karolina je nejnovějším multiplexem Cinema City v České republice. Je umístěn v centru Ostravy v těsné blízkosti vlakového a Ústředního autobusového nádraží.

Společnost Cinema City, nositel ocenění "Nejlepší provozovatel kin v Evropě pro rok 2011", nabízí služby té největší kvality. 

Více informací
FORM FACTORY FITNESS CENTER

Věnujeme veškerou péči tomu, aby byl váš zážitek ze cvičení jedinečný. 

Více informací
Zábava pro děti

Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina je místo, kde si můžete hrát. Nabízíme širokou škálu atrakcí pro ty nejmenší děti i dospělé. Ať už prolézačky, skluzavky nebo restaurace pro rodiče s dětmi. Přesvědčte se sami!

Více informací
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.