Zpět na seznam

KAROLINA OKTOBEERFEST 2018

POZOR! POZOR! HLÁSÍME PRO LETOŠNÍ ROČNÍK VYPRODÁNO!!! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A OBROVSKÝ ZÁJEM!

Karolina Oktobeerfest oslaví v letošním roce půlkulaté výročí a slavit budeme hudbou! Páté narozeniny tradičního festivalu rozezní v termínu od 12. do 13. října přední české a slovenské kapely!

Na své si přijdou milovníci řízného rocku, melodického pop-rocku i současných ikon popu. Těšit se můžete například na zpěváky a kapely Horkýže SlížeMiraiHarlejUDG, Davida KolleraPokáče, AC/CZ (AC/DC revival) nebo duo Light & Love. Dva dny našlapané hudbou budou bohaté nejen na jména, ale také na novinky v areálu, díky kterým budou hudební zážitky pohodlnější a bezpečnější. 

Časový harmonogram:
Pátek (provozní doba areálu 14:00 - 23:30)
14:30 - 15:30 Light & Love
16:00 - 16:15 slavnostní zahájení a narážení sudu
17:00 - 18:00 UDG 
19:00 - 20:00 Harlej
21:00 - 22:00 Mirai
22.00 - 23:30 afterparty s Lumírem Mořkovským
Sobota (provozní doba areálu 11:00 - 23:30)
14:30 - 15:30 Pokáč
16:30 - 17:30 AC/CZ (AC/DC revival)
18:30 - 19:30 David Koller
20:30 - 21:30 Horkýže Slíže
21:30 - 21:45 ohňostroj
22:00 - 23:30 afterparty s Lumírem Mořkovským

Letos poprvé dojde k ohrazení areálu a zároveň posílení bezpečnosti, zdvojnásobíme počet míst k sezení (krytých a vyhřívaných) ve stanech, navýšíme počet sociálních zařízení, prodloužíme provoz areálu do 23:30 a pestřejší bude i výběr gastro specialit. Parkování v podzemních garážích centra bude po celou dobu akce zdarma.  

V areálu bude možné ochutnávat piva, speciály, cidery od tří desítek mini, rodinných, samozásobitelských i zavedených pivovarů. Například od těchto pivovarů: Avar, Baraba, Browar Dukla, Heřmanický pivovar, Karvinský pivovar, Konopex, Lobkowicz, Městský pivovar Štramberk, Minipivovar Kohutka, Minipivovar Valášek, Minipivovar Zobak, Nachmelená opice, Pivovar Černá Hora, Pivovar Hukvaldy, Pivovar Kácov - Hubertus + Pivovar Polička + První havířovský minipivovar, Pivovar Koníček, Pivovar Ládví Cobolis, Pivovar Trilobit, Pivovar u Hušků - Běleč nad Orlicí, Pivovar Zašová, Pivovárek Morava, Rodinný pivovar Pacov, Sachsenberg, Slezský pivovar, Starobělský pivovar, Starokladno, Valašský pivovar Kozlovice, Zámecký pivovar Břeclav. Dát hlas nejlepšímu pivovaru můžete v anketě ZDE.
Nejvíce hlasů v anketě o nejlepší pivovar získaly tyto 3 pivovárky:
1. místo Konopex
2. místo Nachmelená opice
3. místo Valášek

Co bude možné vedle různých pivních stylů také ochutnávat? Třeba různé pochutiny k pivu prokládané sladkostmi a dalšími, i zahraničními, specialitami. Burgery, langoše, žebírka na grilu, guláš, pirožky, špecle, špagety, plněné brambory z pece, falafel, fish & chips... A sladká pauza? Například koláče z pece, americké mini koblížky, trdelník, cukrová vata. A pokud by nebyla chuť na další pivo, v nabídce bude také samozřejmě nealko, káva, grog, medovina, punč, víno i to ovocné. Tedy žízní ani hlady trpět nebudeme! 

Ale tím oslava narozenin rozhodně nekončí! Pamatujeme také na děti – v rámci areálu vytvoříme rodinou zónu se zázemím, pouťovými, nafukovacími a zábavními atrakcemi, malováním na obličej a hrami pro malé návštěvníky. Zájemci nad 18 let se budou moci přiučit a získat cenné informace na workshopu Radegast škola čepování piva nebo ochutnat z nabídky desítek piv a pivních speciálů nejen ostravských pivovarů. Dvoudenní oslavy vyvrcholí v sobotu 13. října velkolepým ohňostrojem.

Vstupné na Karolina Oktobeerfest 2018 bude letos zpoplatněno, a to symbolickou částkou 100 Kč na den. I nadále však budou mít vstup zdarma děti do 15 let, senioři nad 65 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Vstupenky bude možné zakoupit přímo v místě konání. Ke vstupence získáte batůžek nebo klobouček zdarma (platí do vydání zásob). Část výtěžku ze vstupného poputuje na podporu ostravské charitativní nebo dobročinné organizace.

!!!PŘEDPRODEJ VSTUPENEK bude probíhat od středy 3. října do čtvrtku 11. října v Infostánku v přízemí centra denně od 9:00 do 21:00. Lístky bude možné zakoupit na jeden nebo oba dva dny. Cena vstupenky je 100 Kč na osobu na den. Při zakoupení vstupenek předem získáte zároveň pásku, díky které se vyhnete v místě konání akce frontám u pokladen. Po ukončení předprodeje, tedy od pátku 12. října, bude možné lístky zakoupit na pokladně v místě konání.

Srdečně vás zveme na letošní 5. ročník tradiční akce Karolina Oktobeerfest! Přijďte s námi oslavovat, užít si hudby, zábavy, ochutnávání a setkat se s přáteli, sousedy a známými.

Aktuality, novinky a program sledujte v oficiální události akce na Facebooku centra. 

Provozní a návštěvní řád najdete ZDE.

Další akce v Karolině

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.