Zpět na seznam

KAROLINA OKTOBEERFEST 2017

Již 4. ročník festivalu Karolina Oktobeerfest má svůj termín: 13.-14. 10. 2017. Několik desítek lokálních i zavedených pivovarů bude po dva dny nabízet to nejlepší z jejich portfolia. Program plný hudby, soutěží a dobré zábavy vypukne v polovině října.

 

Vstupné na akci bude již tradičně zdarma. Po oba dny vás programem provede Lumír Mořkovský, který se stal již nedílnou součástí festivalu.

Mezi kapelami a sólisty se blýsknou Mandrage, Monkey Business, Alkehol, Thom Artway, Jakub Děkan, Memphis, Queenie - Queen tribute band či výherci soutěže s Muzikerem, skupina Easy Steps.

Těšit se můžete na více než 100 druhů piv ze 4 desítek pivovarů. Přehled pivovarů a piv na čepu najdete ZDE.

Po oba dny se navíc můžete zůčastnit Radegast školy čepování piva s mistry výčepními: Jakubem Šrubařem a Vítem Voznicou. Workshopy budou začínat vždy v celou, a to v pátek od 16.00 do 21.00 hodin, v sobotu od 13.00 do 21.00. Čepovat se bude mistrně ošetřený Radegast do skla.

Těšit se můžete také na pouťové atrakce. Třeba horskou dráhu, autodrom, velký i malý řetízkový kolotoč, Extreme XXL, labutě, dětský vláček, nafukovací hrad nebo skluzavku.

Aktuální informace a novinky sledujte v události na Facebooku.

Parkování v našem centru bude i v pátek 13. října po celý den zdarma!

Další akce v Karolině

Akce centra

MAGAZÍN ZIMA 2017/2018

Náš life-stylový Magazín Forum pro zimu 2017/2018 je napěchovaný informacemi - od trendů, beauty typů, fashion novinek i odlehčených článků ke kávě či dortíku. Magazín Forum je dostupný v našem centru zdarma. Zkrátka začtěte se!  

Číst více
Akce centra

NOVÁ PRODEJNA LE PREMIER
od 25. 11. 2017

Pánové, pozor! 25. listopadu u nás otevřela prodejna Le Premier. Obleky a košile na míru, formální i casual oblečení a doplňky, prémiová obuv nebo praktické tašky, to vše na jednom místě. 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.