Zpět na seznam

KAROLINA OKTOBEERFEST 2017

Již 4. ročník festivalu Karolina Oktobeerfest má svůj termín: 13.-14. 10. 2017. Několik desítek lokálních i zavedených pivovarů bude po dva dny nabízet to nejlepší z jejich portfolia. Program plný hudby, soutěží a dobré zábavy vypukne v polovině října.

 

Vstupné na akci bude již tradičně zdarma. Po oba dny vás programem provede Lumír Mořkovský, který se stal již nedílnou součástí festivalu.

Mezi kapelami a sólisty se blýsknou Mandrage, Monkey Business, Alkehol, Thom Artway, Jakub Děkan, Memphis, Queenie - Queen tribute band či výherci soutěže s Muzikerem, skupina Easy Steps.

Těšit se můžete na více než 100 druhů piv ze 4 desítek pivovarů. Přehled pivovarů a piv na čepu najdete ZDE.

Po oba dny se navíc můžete zůčastnit Radegast školy čepování piva s mistry výčepními: Jakubem Šrubařem a Vítem Voznicou. Workshopy budou začínat vždy v celou, a to v pátek od 16.00 do 21.00 hodin, v sobotu od 13.00 do 21.00. Čepovat se bude mistrně ošetřený Radegast do skla.

Těšit se můžete také na pouťové atrakce. Třeba horskou dráhu, autodrom, velký i malý řetízkový kolotoč, Extreme XXL, labutě, dětský vláček, nafukovací hrad nebo skluzavku.

Aktuální informace a novinky sledujte v události na Facebooku.

Parkování v našem centru bude i v pátek 13. října po celý den zdarma!

Další akce v Karolině

Akce centra

OTEVÍRACÍ DOBA O PODZIMNÍCH SVÁTCÍCH
do 28. 10. 2017

V rámci nadcházejících podzimních státních svátků 28. září a 28. října bude naše obchodní a zábavní centrum OTEVŘENO. Uzavřené budou pouze větší obchody nad 200 m2.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Číst více
Akce centra

Vernisáž + výstava Jindřicha Štreita
12. 10. – 31. 10. 2017

Zveme na výstavu fotografií Jindřicha Štreita s názvem Domov bez domova. Slavnostní vernisáž proběhne ve čtvrtek 12. října od 17:00 ve 2. patře centra. Výstava v rámci kapamně Dny proti chudobě potvrvá do konce října. 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.