Zpět na seznam

JIŘÍ KOLBABA: AUTOGRAMIÁDA & VÝSTAVA

Cestovatel, dobrodruh, fotograf, autor několika knih, popularizátor ochrany fauny a flóry, Jiří Kolbaba, zavítal k nám do centra. V úterý 6. listopadu od 17 hodin proběhla u knihkupectví Knihy Dobrovský autogramiáda u příležitosti zahájení minivýstavy jeho dechberoucích fotografií.

Od úterý 6. listopadu najdete v 1. patře centra na 10 panelů s dvěma desítkami snímků z různých koutů a odlehlých částí světa. Střípky z expedic Jiřího Kolbaby budou k vidění až do neděle 9. prosince.  

Do neděle 4. listopadu soutěžíme na našem Facebooku o 3 knihy Šest kontinentů - Příběhy z cest. EDIT: Soutěž je ukončená.

Zároveň vás zveme na velkou výstavu Jiřího Kolbaby, která bude probíhat po autogramiádě v našem centru od 7.11. 2018 do 2.1. 2019 ve Světě techniky. Další informace najdete na webu www.theworld.cz.

Další akce v Karolině

Akce centra

VÁNOCE NA OSTRO

Vánoce u nás budou například o koledách, vánočních recitálech, pomoci nebo osvětě. Přijďte se k nám naladit, nasát předvánoční atmosféru, nechat si zabalit dárky nebo se potkat se sousedy a známými.

 

Číst více
Akce centra

BALENÍ DÁRKŮ ZDARMA 2018
3. 12. – 23. 12. 2018

Nejste zruční s izolepou? Nikdy vám správně nevyjde balící papír? Nemáte čas? Nebo se vám jen echce? Zabalíme to za vás!

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.