Zpět na seznam

DNY MARIANNE & NIGHTSHOPPING

Probuďte v sobě shopaholika! Největší nákupní a slevová akce v ČR Dny Marianne se opět po roce vrací do našeho centra. Od 15. do 17. září se budete moci nechat hýčkat, rozmazlovat, cítit se jako VIP. Nebo si zkrátka občerstvit šatník či arzenál kosmetiky. Parking bude nejen o víkendu, ale také v pátek 15.9. zcela ZDARMA. To aby bylo kam odkládat nákupní tašky. :)

 
 

Během akce Dny Marianne na vás čekají slevy až 70%. Kupony jsou součástí zářijových vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení. Pak už je stačí jen předložit v příslušném obchodě. Přehled slev v zapojených prodejnách v rámci akce Dny Marianne najdete ZDE. Ale tím rozhodně nekončíme!

Za nákupy vás ještě odměníme. Stali jsme se opět jedním z mála míst, kde po celou dobu akce můžete zavítat do Marianne lounge. Místa, kde si můžete dopřát relax, ale také získáte dárečky. Za každých 5 účtenek z obchodů zapojených do Dnů Marianne dostanete odměnu. Provozní doba bude v pátek a v sobotu od 10:00 do 22:00. V neděli od 10:00 do 20:00. Zónu najdete ve 2. patře centra u prodejny T-Mobile. Pro snadnou orientaci, přehled slev nebo přímý nákup slevových kuponů stahujte mobilní aplikaci Dny Marianne.

Žerete nákupy? My ano! A co takhle ještě více slev? Není problém! V pátek 15.9. a v sobotu 16.9. vás mezi 18. a 22. hodinou čeká Nightshopping ve společnosti hvězdných moderátorů - ​Renaty N. Langmannové,  Ondřeje Novotného nebo Barbory Mottlové. Příjemný hudební podkres bude v pátek v rukou tria Burysax, v sobotu Barbory Mottlové & Accoustic. Plus červené koberce, welcome drinky & ochutnávky delikates v režii Restaurace Kaskáda, stylingové a beauty služby zdarma - pro nás budete VIP vy!

Bližší informace najdete v přehledné brožuře zde.

Pro víc aktualit sledujte náš Facebook, ať vám nic neunikne. 

POZOR! Načerpat síly bude možné na Burger Festivalu. Ten bude probíhat v pátek 15.9. a v sobotu 16.9. v okolí centra na ulici Jantarová. Vstupné je ZDARMA. Novinky sledujte také v události na Facebooku.

 
 

Další akce v Karolině

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.